Mehmet Akif İnan Ödülleri Sahiplerini Arıyor

Paylaş

2022 Yılı Mehmet Akif İnan Ödülleri Sahiplerini Arıyor

 

Merhum Genel Başkanımız Mehmet Akif İnan’ı vefatının yıldönümünde anmak, anlamak ve anlatmak için Vakfımız Mehmet Akif İnan ile Konfederasyonumuz Memur-Sen arasında düzenlenen protokole istinaden 2020 yılında "Mehmet Akif İnan Ödülleri" programının ilki gerçekleştirilmişti.

Başta Memur Sen ailesi olmak üzere sevenlerinin yoğun ilgi gösterdiği Mehmet Akif İnan Ödülleri Programına dair öncesinde https://www.mehmetakifinanodulleri.org/ internet sayfası üzerinden belirlenen kategorilerde teklifler alınmış ve bağımsız jüri tarafından değerlendirilerek ödüller sahipleri aranıyor.

Mehmet Akif İnan Ödülleri Jüri Heyeti ve Tertip Komitesi sahadan ve internet üzerinden gelen talep ve teklifleri uzunca bir zaman öncesinde başlayan toplantılarda kategorik başlıklar halinde görüşerek değerlendirmelerde bulundu.

Yine önümüzdeki yıl Merhum Akif İnan’ın Vefat tarihi olan 6 Ocak tarihinde yapılacak Ödül Programı için artık sona yaklaşılıyor.

Jüri Heyetinin büyük bir titizlik ve fevkalade mühim bir hassasiyet içinde karar vererek neticelendireceği ödüller programda sahiplerini bulacak.

Üçüncüsü düzenlenecek olan Mehmet Akif İnan Ödülleri - Başarı ve Teşvik Ödülü, - Çalışma Hayatı ve Emek Ödülü, - Kültür Sanat ve Edebiyat Ödülü, - Uluslararası Değer Ödülü, - Üstün Hizmet(e) Vefa Ödülü kategorilerinde eser, eser sahibi, kişi, kurum, kuruluş ve faaliyetlere verilecektir.

Mehmet Akif İnan Ödüllerine belirlenen kategorilerde eser, eser sahibi, kişi, kurum, kuruluş ve faaliyetleri aşağıdaki linkten teklif edebilirsiniz.

Başvuru linki: https://www.mehmetakifinanodulleri.org/y/teklifte-bulun.html?sayfa=uyelik&basvuruformturu=yenibasvuru

 

Eklenme Tarihi: 10 Aralık 2021 12:00

Haber Resimleri

ANKET
Sitemizi beğendiniz mi?