2022 Yılında Mehmet Akif İnan Ödüllerinin Üçüncüsü Düzenlenecek

Paylaş
2022 Yılında Mehmet Akif İnan Ödüllerinin Üçüncüsü Düzenlenecek

2022 Yılı Mehmet Akif İnan Ödülleri

Merhum Genel Başkanımız Mehmet Akif İnan’ı vefatının yıldönümünde anmak, anlamak ve anlatmak için Vakfımız Mehmet Akif İnan ile Konfederasyonumuz Memur-Sen arasında düzenlenen protokole istinaden 2020 yılında "Mehmet Akif İnan Ödülleri" programının ilki gerçekleştirilmişti.

Başta Memur Sen ailesi olmak üzere sevenlerinin yoğun ilgi gösterdiği Mehmet Akif İnan Ödülleri Programına dair öncesinde https://www.mehmetakifinanodulleri.org/ internet sayfası üzerinden belirlenen kategorilerde teklifler alınmış ve bağımsız jüri tarafından değerlendirilerek ödüller sahiplerini bulmuştu.inananma1

 

2021 Yılında Mehmet Akif İnan Vakfı tarafından organize edilen Mehmet Akif İnan Ödülleri programının 2’ncisi video-konferans şeklinde gerçekleştirildi. Program kapsamında, Kültür Sanat ve Edebiyat Ödülü Mehmet Doğan’a, Çalışma Hayatı ve Emek Ödülü Fatma İçuz’a, Başarı ve Teşvik Ödülü Özdemir Bayraktar’a, Uluslararası Değer Ödülü Raid Salah’a, Jüri Vefa Özel Ödülü Asım Gültekin’e, Üstün Hizmet Ödülü ise Recai Kutan’a verildi.

 

2022 Yılında Mehmet Akif İnan Ödülleri hangi kategorilerde verilecek?

İkincisi düzenlenecek olan Mehmet Akif İnan Ödülleri aşağıdaki kategorilerde eser, eser sahibi, kişi, kurum, kuruluş ve faaliyetlere verilecektir.

- Başarı ve Teşvik Ödülü

- Çalışma Hayatı ve Emek Ödülü

- Kültür Sanat ve Edebiyat Ödülü

- Uluslararası Değer Ödülü

- Üstün Hizmet(e) Vefa Ödülü

Ödüle kimler ve neler teklif edilebilir?

Mehmet Akif İnan Ödüllerine belirlenen kategorilerde eser, eser sahibi, kişi, kurum, kuruluş ve faaliyetleri teklif edebilirsiniz.

Ödül sahipleri nasıl belirlenecek?

www.mehmetakifinanodulleri.org internet sayfasından ödül programına gelen teklifler kategorik başlıklar halinde ödül programı kriterlerince her bir jüri üyesi tarafından bağımsız olarak önce kendi içinde değerlendirilerek puanlanacak ve akabinde jüri heyeti genel üzerinden puanlama esasına dayalı yöntemle ödül sahiplerine dair tekliflerini oluşturacaktır.

Ödüller ne zaman açıklanacak?

Mehmet Akif İnan Ödüllerine jüri tarafından teklif edilen hak sahipleri Merhum Mehmet Akif İnan'ın vefat yıldönümü programında açıklanacaktır.

Mehmet Akif İnan Ödüllerine teklif nasıl sunulacak?

Memur-Sen teşkilatımızın tüm mensupları ve Mehmet Akif İnan'ın medeniyet mirası kuşanan tüm değerler ve değerlilerimiz "Mehmet Akif İnan Ödüllerine" dair tekliflerini aşağıdaki linkten direkt paylaşabilir ve böylece programın icrasına değerli katkılarını sunabilirler.

Katılımcılarımız kategorilerin her birine ayrı ayrı "birer" teklif oluşturabilirler.

Başvuru linki: https://www.mehmetakifinanodulleri.org/y/teklifte-bulun.html?sayfa=uyelik&basvuruformturu=yenibasvuru

Ayrıntılı bilgi için :https://www.mehmetakifinanodulleri.org/

Eklenme Tarihi: 16 Eylül 2021 10:36
ANKET
Sitemizi beğendiniz mi?